Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
2022
Наказ МОН України № 1179 "Про проведення конкурсу студентських наукових робіт..."
Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text
2021
Наказ Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. №1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-provedennya-vseukrayinskogo-konkursu-studentskih-naukovih-robit-z-galuzej-znan-i-specialnostej-u-20202021-navchalnomu-roci
Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text
Наказ МОН України про підсумки конкурсу
Рейтинг студентських наукових робіт
№ |
Шифри робіт |
П.І.Б. авторів робіт |
Сума балів |
Рецензії |
Роботи, які рекомендуються до нагородження |
||||
1. |
“VR AP” |
Ткаченко Світлана Вікторівна Бабійчук Ірина Михайлівна |
184 |
перша, друга |
2. |
”Кодування даних” |
Чередник Ірина Вікторівна |
173 |
|
3. |
“Mobile Spreadsheet” |
Козуб Владислав Юрійович |
167 |
|
4. |
“Usus est optĭmus magister” |
Богуненко Єлизавета |
161 |
|
5. |
“Сьомий додаток” |
Коваль Олександр Миколайович |
155 |
|
6. |
“Підриємливий педагог” |
Мельник Оксана Сергіївна |
154 |
|
7. |
“Медіа робота” |
Запара Тетяна Григорівна, Прядко Андрій Олексійович |
153 |
|
8. |
“Програмуємо граючись” |
Сівочко Ігор Глібович |
141 |
|
9. |
“Інтерактивне навчання” |
Пєлєнко Юрія Юріївна |
140 |
|
10. |
“Всесвіт” |
Кохно Яна Леонідівна |
139 |
|
11. |
“Логіка” |
Боднар Таїсія Миколаївна |
128 |
|
12. |
“Використання комп'ютерного” |
Кулакевич Людмила Миколаївна |
128 |
Роботи, які були рекомендовані до участі у ІІ турі Конкурсу |
||||
1. |
“Комп'ютерна графіка” |
Гонтар Олена Сергіївна, Лахно Володимир Анатолійович |
126 |
|
2. |
“Kantarri” |
Подолянюк Вероніка Володимирівна, Зезуль Ігор Вячеславович |
126 |
|
3. |
“ТРВЗ-Тeхнологія” |
Федічак Богдан Олександрович, Козицька Юлія Валеріївна |
125 |
|
4. |
“Позакласна робота” |
Серебрій Крістіна Вікторівна |
122 |
|
5. |
“Gloster” |
Шамара Марія Іванівна, Левіна Людмила Дмитрівна |
118 |
|
Роботи, які не було рекомендовано до участі у ІІ турі Конкурсу |
||||
6. |
“Еколог” |
Костюкова Катерина Станіславівна, Самойлов Володимир Вікторович |
118 |
|
7. |
“МНП Інф” |
Чайка Аліна Вячеславівна |
118 |
|
8. |
“Audentes fortuna juvat” |
Загородько Павло Володимирович |
114 |
|
9. |
“Provalera” |
Оніщенко Данило Сергійоівич |
114 |
|
10. |
“Video2021” |
Рябенко Юлія Сергіївна, Бартецька Ганна Константинівна |
110 |
|
11. |
“Зимовий день” |
Строков Олександр Юрійович |
94 |
|
12. |
“Bot” |
Герасимюк Тарас Вікторович |
92 |
|
13. |
“Вони допомагають” |
Карвацький Олег Ярославович |
88 |
|
14. |
“Яблуко” |
Мельник Роксолана Володимирівна |
88 |
|
15. |
“Організація дистанційного” |
Мурзик Іванна Іванівна, Сойко Констянтин Миколайович |
86 |
|
16. |
“Активне навчання” |
Ткаченко Єлизавета Олександрівна |
85 |
|
17. |
“Інтелект” |
Струк Олександр Сергійович, Галан Богдана Борисівна |
81 |
|
18. |
“Електронний тренажер” |
Марченко Євгенія Олександрівна, Науменко Аліна Валеріївна |
81 |
|
19. |
“Пошук” |
Строкова Марина Андріївна |
80 |
|
20. |
“Гарного дня” |
Баранець Юлія Юріївна |
77 |
|
21. |
“Хмарні технології” |
Гнатенко Анна Вікторівна |
74 |
|
22. |
“Віртуальні лабораторії” |
Єлєк Дар’я Юріївна, Притика Оксана Валентинівна |
72 |
|
23. |
“fPython” |
Матушевська Ірина Андріївна, Зеленкевич Сергій Петрович |
71 |
|
24. |
“Інтернет-технології” |
Степура Юлія Володимирівна |
68 |
|
25. |
“Флогос” |
Адамчук Ірина Петрівна |
66 |
|
26. |
“XYZ” |
Рафальська Вікторія Григорівна |
63 |
|
27. |
“Комп'ютерна гра” |
Черенкова Анна Сергіївна, Ковальова Валерія Михайлівна |
61 |
|
28. |
“Cooking2021” |
Удовенко Олена Володимирівна, Владова Христина Олегівна |
55 |
|
29. |
“Digital System” |
Пашківський Олександр Валерійович, Березов Дмитро Олександрович |
55 |
|
30. |
“Photoshop” |
Пшеничний Дмитро Вікторович, Мазур Максим Васильович |
47 |