Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Інформація

Наказ Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. №1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-provedennya-vseukrayinskogo-konkursu-studentskih-naukovih-robit-z-galuzej-znan-i-specialnostej-u-20202021-navchalnomu-roci

Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017  № 605 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей»  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text

konkurs studrobit z informatiki c9ed8

konkurs info 2

0 02 05 45fedec929518e34c02554d932a1d6413b4e0beeb18641bec8f3de14b253bc54 441e010f 3b9c3

Наказ МОН України про підсумки конкурсу

ВИТЯГ З ПЕРЕЛІКУ переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному роціпереможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році

 

 

Студентські наукові роботи

Рейтинг студентських наукових робіт

 

 

 

Шифри робіт   

П.І.Б. авторів робіт 

Сума балів
за результатами сліпого рецензування

Рецензії

Роботи, які рекомендуються до нагородження

1.

“VR AP”              

 робота

Ткаченко Світлана Вікторівна                    Бабійчук Ірина Михайлівна

184

перша, друга

2.

”Кодування даних”

робота

Чередник Ірина Вікторівна

173

перша, друга

3.

“Mobile Spreadsheet”

робота

Козуб Владислав Юрійович

167

перша, друга

4.

“Usus est optĭmus magister”

робота

Богуненко Єлизавета

161

перша, друга

5.

“Сьомий додаток”

робота

Коваль Олександр Миколайович

155

перша, друга

6.

“Підриємливий педагог”

робота

Мельник Оксана Сергіївна

154

перша, друга

7.

“Медіа робота”

робота

Запара Тетяна Григорівна,

Прядко Андрій Олексійович

153

перша, друга

8.

“Програмуємо граючись”

робота

Сівочко Ігор Глібович

141

перша, друга

9.

“Інтерактивне навчання”

робота

Пєлєнко Юрія Юріївна

140

перша, друга

10.

“Всесвіт”

робота

Кохно Яна Леонідівна

139

перша, друга

11.

“Логіка”

робота

Боднар Таїсія Миколаївна

128

перша, друга

12.

“Використання комп'ютерного”

робота

Кулакевич Людмила Миколаївна

128

перша, друга

Роботи, які були рекомендовані до участі у ІІ турі Конкурсу

1.              

“Комп'ютерна графіка”

Гонтар Олена Сергіївна,

Лахно Володимир Анатолійович

126   

перша, друга     

2.

“Kantarri”

Подолянюк Вероніка Володимирівна,

Зезуль Ігор Вячеславович

126

перша, друга

3.

“ТРВЗ-Тeхнологія”

Федічак Богдан Олександрович,

 Козицька Юлія Валеріївна

125

перша, друга

4.    

“Позакласна робота”

Серебрій Крістіна Вікторівна

122

перша, друга

5.

“Gloster”

Шамара Марія Іванівна,

Левіна Людмила Дмитрівна

118

перша, друга

Роботи, які не було рекомендовано до участі у ІІ турі Конкурсу

 

6.

“Еколог”

Костюкова Катерина Станіславівна,

 Самойлов Володимир Вікторович

118

перша, друга

7.

“МНП Інф”

Чайка Аліна Вячеславівна

118

перша, друга

8.

“Audentes fortuna juvat”

Загородько Павло Володимирович

114

перша, друга

9.

“Provalera”

Оніщенко Данило Сергійоівич

114

перша, друга

10.

“Video2021”

Рябенко Юлія Сергіївна,

Бартецька Ганна Константинівна

110

перша, друга

11.

“Зимовий день”

Строков Олександр Юрійович

94

перша, друга

12.

“Bot”

Герасимюк Тарас Вікторович

92

перша, друга

13.

“Вони допомагають”

Карвацький Олег Ярославович                     

88   

перша, друга       

14.

“Яблуко”

Мельник Роксолана Володимирівна

88

перша, друга

15.

“Організація дистанційного”

Мурзик Іванна Іванівна,

Сойко Констянтин Миколайович

86

перша, друга

16.

“Активне навчання”

Ткаченко Єлизавета Олександрівна

85

перша, друга

17.

“Інтелект”

Струк Олександр Сергійович,

Галан Богдана Борисівна

81

перша, друга

18.

“Електронний тренажер”

Марченко Євгенія Олександрівна,

Науменко Аліна Валеріївна

81

перша, друга

19.

“Пошук”

Строкова Марина Андріївна

80

перша, друга

20.

“Гарного дня”

Баранець Юлія Юріївна

77

перша, друга

21.

“Хмарні технології”

Гнатенко Анна Вікторівна

74

перша, друга

22.

“Віртуальні лабораторії”

Єлєк Дар’я Юріївна,

Притика Оксана Валентинівна

72

перша, друга

23.

“fPython”

Матушевська Ірина Андріївна,

Зеленкевич Сергій Петрович

71

перша, друга

24.

“Інтернет-технології”

Степура Юлія Володимирівна

68

перша, друга

25.

“Флогос”

Адамчук Ірина Петрівна

66

перша, друга

26.

“XYZ”

Рафальська Вікторія Григорівна

63

перша, друга

27.

“Комп'ютерна гра”

Черенкова Анна Сергіївна,

 Ковальова Валерія Михайлівна

61

перша, друга

28.

“Cooking2021”

Удовенко Олена Володимирівна,

Владова Христина Олегівна

55

перша, друга

29.

“Digital System”

Пашківський Олександр Валерійович,

Березов Дмитро Олександрович

55

перша, друга

30.

“Photoshop”

Пшеничний Дмитро Вікторович,

Мазур Максим Васильович

47

перша, друга