Олімпіади

Image

Шановні колеги!

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка запрошує учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (або осіб, які отримали повну загальну середню освіту, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2022 році) взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах з математики та\або фізики.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади з математики СумДПУ імені А.С. Макаренка для вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Інформатика) можуть нараховуватись до 20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з математики при розрахунку конкурсного балу у СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади з фізики СумДПУ імені А.С. Макаренка для вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей 014 Середня освіта (Фізика) можуть нараховуватись до 20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з фізики при розрахунку конкурсного балу у СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Перший (дистанційний) тур олімпіади проводиться до 21.02.2022 року. Учасникам, які допускаються до участі у другому турі, буде надіслано повідомлення на вказану у реєстраційній формі електронну адресу.

Для реєстрації та виконання завдань (online) Всеукраїнських олімпіад з математики та\або фізики потрібно перейти за наступними посиланнями:

mat olimp 38707   

https://qrgo.page.link/EFecf

 fiz olimp 11b25      

https://t1p.de/v6zbb


З питань організації та проведення Всеукраїнських олімпіад з математики та\або фізики надсилайте листи на електронну адресу: fizmat@sspu.sumy.uaЗавдання олімпіад будуть доступні тільки після реєстрації для участі в олімпіаді.

Всеукраїнські олімпіади СумДПУ імені А.С. Макаренка організовуються відповідно з "Положенням про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0016-17.