Image

Шановна адміністрація закладу!

Запрошуємо Ваших учнів до участі в інтелектуальному змаганні Quiz «FEMMI», що проводиться серед школярів Сумської області, які цікавляться математикою, фізикою, астрономією, інформатикою та цифровими технологіями, економікою та маркетингом.

Quiz «FEMMI» проводиться виключно в онлайн форматі.

Організатором Quiz «FEMMI» є фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Вимоги щодо участі. Quiz «FEMMI» — це командні змагання учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Команда налічує 7 осіб, з яких не менше 3-х осіб – учні 11 класу та не менше 2-х осіб – учні 10 класу. Команду супроводжує вчитель-куратор, який сприяє координації роботи команди і забезпечує її комунікацію з організаторами змагань.

Кількість команд від одного навчального закладу необмежена, але один учень може бути в складі лише однієї команди.

Терміни проведення: з 20.03.2023 р. по 30.04.2023 р

Порядок проведення. Планується 5  раундів, кожен з яких передбачає розв’язування тематичних завдань. Кожного тижня  командам розсилаються однакові завдання, відповіді на які треба встигнути відправити через онлайн-форму до наперед зазначеного часу.

Нагородження. Учасники всіх команд отримують сертифікати про участь у Quiz "FEMMI", вчителі-куратори та адміністрація ЗЗСО отримують подяки. Команда, яка перемогла у Quiz "FEMMI", отримує цінні подарунки. Заклад освіти, де навчаються переможці, отримає цінний приз – роутер, який забезпечить доступ до бездротової мережі учасників освітнього процесу.

Для участі необхідно:

  1. До 15 березня 2023 року зібрати команду з 7 осіб та вчителя-куратора.
  2. Заповнити реєстраційну форму команди за посиланням: https://forms.gle/FCUa9dxubumdgChh7 

FEMMI 2 54b18

Якщо маєте запитання, пишіть нам на пошту:  femmi@fizmatsspu.sumy.ua

Скачати / переглянути  Інформаційний лист

baneri 01 kopiya c86a9