Участь у міжнародному вебінарі «Industrial Analytics Driving Digital Information»

В межах реалізації угоди про міжнародне співробітництво 23 травня 2023 р. керівник Навчально-наукового центру проєктних технологій, доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування д.е.н., доц. Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО в якості спікера взяв участь у міжнародному вебінарі «Industrial Analytics Driving Digital Information», що відбувся в STEKOM University (Індонезія). В своїй доповіді «Industrial analytics: data management issues» представник СумДПУ представив результати досліджень сучасних тенденцій розвитку промисловості 5.0, ролі даних для прийняття рішень, інструментів промислової аналітики, а також розглянув успішні кейси цифрової трансформації бізнесу. В семінарі взяли участь понад 90 осіб з 5 країн. Спікерами семінару були вчені з Індонезії, Малайзії та України. На початку доповіді Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО коротко представив СумДПУ імені А.С. Макаренка та розповів про проєктну діяльність університету.

fs1 4c084

fs2 ba784