Гостьова лекція про особливості наукової та освітньої діяльності в Канаді

23 травня 2023 року в межах Тижня науки в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка була проведена гостьова лекція, присвячена особливостям наукової та освітньої діяльності в Канаді. Лектор – молодий науковець Марія Острога (PhD) – залучена до дослідження, яке проводить Університет Альберти (Канада) на межі кількох галузей знань. Той науковий досвід, який вона набуває, дуже відрізняється від нашого, і його порівняльний аналіз напевно є не лише цікавим, а й корисним. Аспіранти й студенти, які були присутні на лекції, активно сприймали інформацію та рефлексували з багатьох питань. Провідною думкою лекції стала теза про те, що важливо навчатися і не боятися пробувати щось нове.

bezymyannyy112 748a1

bezymyannyy114 9858b