Дні науки в СумДПУ імені А.С. Макаренка

Сьогодні, 29 травня 2023р. в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулось святкове засідання вченої ради університету, присвячене Дням науки. За результатами плідної наукової роботи грамотами та подяками були відзначені викладачі фізико-математичного факультету: Омельяненко Віталій Анатолійович - доктор економічних наук, доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування, Омельяненко Олена Миколаївна - кандидат економічних наук, старший викладач кафедри бізнес-економіки та адміністрування, Самодай Валентина Петрівна - кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування, Лукашова Тетяна Дмитрівна - доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математики, фізики та методик їх навчання, а також за високу результативність у науково-дослідній роботі студенти: Мельников Іван, Шульга Ангеліна, П'ятишкіна Катерина, Ярмак Єизавета, Мірошниченко Владислав, Таран Владислав, Воропай Едуард, Росада Олександр, Посенко Таїсія, Коляда Анастасія, Лобода Софія.

photo 2023 05 29 14 36 46 86462

Screenshot 2 ee5a1Screenshot 3 32fffScreenshot 4 720c0