Участь у міжнародній конференції у Хорватії як необхідна складова підготовки доктора філософії

22 травня 2023 року аспіранти кафедри інформатики (спеціальність 015 Професійна освіта. Цифрові технології) представляли наукові здобутки кафедри на міжнародному рівні - у Хорватії вже вкотре проводиться 46th ICT and Electronics Convention (MIPRO 2023), яка присвячена питанням розвитку і впровадженню технологій у суспільстві. Організатори конференції передбачили різні тематичні напрями і майданчики для спілкування. У цьому році це 16 конференцій, 2 форуми, 2 уроки, воркшоп, 2 панельні доповіді. Онлайн-зустрічі на секційних засіданнях давали можливість познайомитися з науковцями інших країн та розкрити особливості власного наукового пошуку. Аспіранти були залучені до представлення результатів досліджень «Digital Technologies in Teaching Physics: An Analysis of Existing Practices» (М.Сорока), «QR Codes as an Educational Tool for Implementing the BYOD Approach in Physics Lessons» (Є.Дементьєв), «Non-Formal Education: Dynamics of Changes in the Popularity of Mass Open Online Courses» (В.Макарова). Молоді науковці набули досвіду не лише участі у науковому заході, а й спілкування англійською у світовому науковому середовищі.

mipro novina 2 bd1c0