Науковець СумДПУ став лауреатом нагороди імені Івана Виговського

Завідувач науково-дослідного сектору, професор кафедри бізнес-економіки та адміністрування, д.е.н., проф. Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО став лауреатом наукової премії імені Івана ВИГОВСЬКОГО. Вчений отримав диплом за підписом ректорів, проректорів усіх університетів – засновників нагороди та право на наукове стажування і читання лекцій у двох університетах Польщі, де є наукові школи за профілем лауреата премії. Церемонія нагородження відбулася 21 травня 2024 року у залі сенату Варшавського університету у день ратифікації Польським Сеймом Гадяцької унії між Річчю Посполитою та козацьким Військом Запорізьким 1659 року. Нагородження проходить під почесним патронатом Президента Республіки Польща. Під час церемонії було зачитано вітальний лист Президента Анджея ДУДИ.
Нагорода була заснована під почесним патронатом президента Польщі у 2014 р. Центром східноєвропейських студій Варшавського університету (ініціатор), найпрестижнішими польськими університетами: Варшавським, Ягеллонським, Вроцлавським, Університетом Адама Міцкевича в Познані та чотирма університетами, розташованими вздовж східного кордону Польщі, зокрема Університетом у Білостоці, Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Люблінським католицьким університетом, Жешувським університетом, а також Колегією Східної Європи у Вроцлаві та Національним інститутом Оссолінських у Вроцлаві. Пізніше до нагороди приєдналися нові навчальні заклади: Гірничо-металургійна академія в Кракові, Академія Леона Козьмінського, Коледж Європи, Collegium Civitas, Лодзька політехніка, Познанська політехніка, Варшавська політехніка, Вроцлавська політехніка, Головна школа сільського господарства, Економічний університет у Вроцлаві, Педагогічний університет у Кракові, Аграрний університет у Кракові, Гданський, Лодзький та Вармінсько-Мазурський університети.

DSC 0083 64853 DSC 0155 f665e

IMG 20240526 181318 fd2ca