Випускники нашої аспірантури - активні дослідники!

Вже четвертий день поспіль йде конференція «47th ICT and Electronics Convention – MIPRO 2024», яка опікується питаннями розвитку ІТ та його впливу на суспільство. У попередні дні роботи конференції були представлені доповіді наших аспірантів, докторантів та викладачів кафедри інформатики. Сьогодні, 23 травня 2023 року, на секційному засіданні "Використання ІТ в освіті" була представлена доповідь Ph.D.Марії Остроги, випускниці нашої аспірантури, яка наразі виконує програму постдокторантури в Університеті Альберти (Канада). Доповідь на тему "Development of Information and Media Literacy in the System "Students-Parents-Teachers": Ukrainian Practice" торкалася дуже актуальної на сьогодні проблеми - проблеми інформаційного впливу на молодь та інструментів протидії такому впливу в системі "Учні-Батьки Вчителі". Доповідь викликала жваву дискусію учасників конференції, що підтвердило зацікавленість темою та актуальність піднятої проблеми, яка вирішувалася за ініціативою колег з кафедри української мови та зарубіжної літератури - к.пед.н. Марини Ячменик та д.пед.н. Олени Семеног.
 mashunya 1 d8ec2  mashunya 2 f3c1e

mashunya 3 3e8cf   mashunya 4 132ec