Академічна доброчесність як необхідний складник становлення молодого науковця

Тиждень науки, що проходив у нашому університеті, передбачав низку наукових активностей, серед яких - доповідь Оксани Одінцової (начальник Центру забезпечення якості вищої освіти Сумського держаного педагогічного університету імені А.С. Макаренка), яка виступила 17 травня 2024 р. з доповіддю "Академічна доброчесність. Погляд студентства: за результатами опитування та воркшопів".

Магістранти й аспіранти кафедри інформатики теж брали участь у таких опитуваннях, тому їм цікаво було побачити результати. Присутні відзначили послідовність, чесність і повноту при викладі результатів опитувань, а також значну кількість заходів із популяризації академічної доброчесності, які проводилися Центром забезпечення якості вищої освіти, в яких молоді науковці теж брали участь.

semenog 4 42cc4  semenog 9 odincova c6f67

semenog 10 odincova 692ab