Починаємо співпрацю з організацією «People in Need»

23 лютого 2024 року у СумДПУ імені А.С.Макаренка відбулася зустріч з представниками гуманітарної організації «People in Need», які зацікавились можливістю підтримки процесів подолання освітніх втрат в Україні.

У зустрічі взяли участь з боку організації «People in Need» технічний радник з питань освіти Колодзей Агата (Kolodziej Agata), Чехія, представники від України координатор з питань освіти Людмила Чорна, фахівці проекту Козменко Наталія та Почерніна Ірина (випускниці СумДПУ імені А.С.Макаренка), асистент проєкту Михайлова Олександра, з боку  СумДПУ імені А.С.Макаренка Перший проректор, професор Любов Пшенична, керівник «Науково-експериментальної лабораторії змісту та методів навчання математики, фізики та інформатики», завідувач кафедри математики, фізики та методик їх навчання професор Ольга Чашечникова, Начальник Центру забезпечення якості вищої освіти, доцент кафедри математики, фізики та методик їх навчання Оксана Одінцова. Було окреслено основні напрямки співпраці.

Організація People in Need була заснована в 1992 році та поступово стала професійною гуманітарною організацією, однією з найбільших некомерційних організацій у Центральній Європі. Одне з завдань організації -  підтримка освіти молоді з метою покращення її перспектив у житті.

Перша організаційна зустріч, в якій брали участь Людмила Чорна, Ольга Чашечникова, Оксана Одінцова, Козменко Наталія, Почерніна Ірина,  відбулася у регіональному офісі організації «People in Need» 19 січня 2024 року.

photo 2024 03 04 13 17 29 17615

photo 2024 03 04 13 17 34 5bf26  photo 2024 03 04 13 17 43 ad328