Підведення підсумків Quiz "FEMMI" – 2023!

13 травня 2023 року було підведені підсумки та нагороджені переможці інтелектуальних змагань Quiz "FEMMI"–2023, що розпочалися з березня серед школярів Сумської області, які цікавляться математикою, фізикою, астрономією, інформатикою та цифровими технологіями, економікою та маркетингом. Змагання орієнтовані на розвиток логічного і образного мислення, світогляду молоді та формування в неї навичок командної роботи.

Організатором Quiz «FEMMI» є фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за підтримки Молодіжного Центру «Романтика».

Близько двох місяців 50 команд з міста Суми та області (із міст Шостка, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Тростянець, Ромни, Дружба, с. Куземен, с. Стецьківка, с. Сміле, смт. Свеса, смт. Миколаївка) вирішували різноманітні завдання тематичних раундів з математики, економіки та маркетингу, фізики та інформатики.

Останнім раундом змагань Quiz "FEMMI" був творчий, на якому команди повинні були не просто розв’язати якийсь приклад, а проявити фантазію та креативність – змонтувати коротенькі відео на запропоновану тематику.

За результатами усіх раундів переможцями стали:

1 місце – команда «Альтернатива» Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

2 місце – команда «SOGI-family» Комунального закладу Сумської обласної ради "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей"

3 місце – команда «Фенікс» Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області».

Окремо було виділено команду, відео якої покорило журі творчого раунду, це команда «Двадцятисемигранник» Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області.

13 травня в актовому залі СумДПУ імені А.С. Макаренка переможці отримали подарунки та дипломи, усі учасники Quiz "FEMMI" – сертифікати, вчителі-куратори команд та навчальні заклади – подяки. Окремо навчальний заклад команди-переможниці отримав сучасний роутер від Молодіжного Центру «Романтика».

Учні та вчителі були задоволені та висловлювали слова вдячності організаторам Quiz "FEMMI".

То ж дякуємо усім учасникам і до зустрічі у наступному році!

DSC0454 be81c

DSC0396 1441b