Гостьова лекція від Каунаського технічного університету (Литва)

16.05.2023 р. відбулася гостьова лекція доктора Віолети Кравченкене, викладача кафедри математичного моделювання, факультету математики та природничих наук Каунаського технічного університету (Литва), автора підручників з математики для студентів та школярів, на тему: «Теорія ігор: математика чи економіка?» для студентів 431 групи фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Дана лекція проведена в курсі вибіркової дисципліни «Математичне моделювання та теорія ігор».

Під час лекції було узагальнено матеріал щодо основних положень теорії ігор, антагоністичних і коаліційних ігор та різних форм їх запису, розглянуто застосування теорії ігор у повсякденному житті, спорті (велогонки, футбол), у різних стратегічних іграх, зокрема і комп’ютерних. Доктор Віолетта Кравченекене активно спілкувалась з аудиторією. Наприкінці лекції було висловлено взаємне, і лектором, і студентами 431 групи, задоволення від проведеного заняття. Також В.Кравченкене висловила сподівання на розширення подальшої співпраці факультету математики та природничих наук Каунаського технічного університету з фізико-математичним факультетом Сумського державного педагогічного університету.

snimok 996fe

snimok 2 cd32b