Гостьова лекція «Soft skills фахівця»

22 лютого відбулася гостьова лекція, присвячена порівнянню м'яких навичок учителя інформатики та вільного фахівця (фрилансера). Лекцію провів приватний підприємець, фахівець з мультимедіа та відеомонтажу – Сергій Алещенко, який певний час працював викладачем кафедри інформатики СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Лектор поділився досвідом розвитку м'яких навичок при зміні напряму діяльності, особливостями сучасного професійного спілкування, важливістю клієнтоорієнтованості та наголосив на ключових якостях, особливостях мислення та взаємодії, які необхідні для успішної реалізації професійної діяльності фахівця, зокрема і майбутнього вчителя. Наприкінці лекції студенти та викладачі мали нагоду обговорити дискусійні питання та обґрунтувати свої позиції. Щиро дякуємо лектору за надзвичайно цікаву та інформативну лекцію.

Screenshot 8 64d9c  Screenshot 7 71632

Screenshot 10 5c7e8  Screenshot 13 e693b