Презентація Академії сільського розвитку

30 січня 2024 року завідувач Навчально-наукового центру проєктних технологій, професор кафедри бізнес-економіки та адміністрування СумДПУ імені А.С. Макаренка Віталій Омельяненко взяв участь у презентації Академії сільського розвитку ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму України». За результатами конкурсного відбору він також  увійшов до команди тренерів Академії сільського
розвитку.
Учасниками презентації стали понад 300 членів Спілки сільського зеленого туризму України, власників гостинних сільських садиб, власників бізнесу в сільській місцевості, представників законодавчого, національного та регіональних органів влади, територіальних громад, освіти та науки, а також західні експерти, громадські організації, донори, медіа.
Захід організовано з метою презентації Академії сільського розвитку ГО «Спілка сільського зеленого туризму України», основних напрямів роботи в умовах воєнного стану та поствоєнного відновлення, а також інформування про конкурс «Найкращі туристичні села 2024 р.» Програми ООН з туризму.
У заході взяли участь Володимир Васильєв, Голова Спілки СЗТ України, Співголова Експертної Ради Академії сільського розвитку, Експерт-дорадник з розвитку сільських територій, маркетингу та сільського туризму (м. Київ, Україна), Мар`яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму України, Співголова Експертної Ради Академії сільського розвитку Спілки СЗТ України, (м. Київ, Україна), Лариса Самосьонок, аналітик ПРООН з розвитку послуг для ММСП (м. Київ, Україна), Ігор Марчук, член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій, Ольга Любіцева, співголова Експертної Ради Академії сільського розвитку Спілки СЗТ України, докторка географічних наук, професорка, завідувачка кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Голова Науково-методичної комісії з транспорту і сервісу Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України з розробки стандартів вищої освіти, голова підкомісії з туризму і рекреації (м. Київ, Україна).

1 1 afc70

30 01 1 d7462