Розвиток освітніх програм: думки стейкхолдерів важливі

8 грудня 2023 року в рамках щорічної конференції "Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця" проведено круглий стіл, на якому обговорювалися освітні програми підготовки фахівців, якими опікується кафедра інформатики СумДПУ імені А.С.Макаренка. На кафедрі успішно акредитовані бакалаврат і магістратура за спеціальністю "014 Середня освіта. Інформатика" і готується до акредитації освітньо-наукова програма "Професійна освіта. Цифрові технології".

До обговорення долучилися вчителі інформатики Сумщини, академічна спільнота та випускники аспірантури, які успішно захистилися в минулі роки. Серед пропозицій: посилення ваги англійської мови, урахування в ОПП результатів, що пов'язані з інформаційною гігієною молоді та STEM-освітою, оновлення переліку вибіркових дисциплін відповідно до варіативних модулів навчальної програми шкільного курсу інформатики. Всі пропозиції були зафіксовані гарантами програм. Подальше обговорення проєктів освітніх програм планується на засіданні кафедри інформатики.

novina 2 226ee

novina 2 b 7e3ff