Вручення дипломів бакалаврам

13 липня 2023 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Фізико-математичного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка.
У цьому році омріяні дипломи бакалавра отримали 40 студентів, з них 4 – з відзнакою.
Із традиційним привітанням та для вручення дипломів з відзнакою на свято завітала перший проректор університету, кандидат наук з державного управління, професорка Л.В.Пшенична.
Разом з деканом факультету М.В. Калеником привітали випускників й завідувачки випускових кафедр: О.С. Чашечникова, Н.В. Дегтярьова та В.В. Божкова. Найтепліші слова подяки всьому науково-педагогічному складу та адміністрації факультету від імені усіх випускників висловили Іван Мельников та Карина Матвієнко.
Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України! Дотримуйтеся курсу щастя й удачі, прагніть до своєї заповітної мрії та вірте в себе! Нехай ваше життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей та успіхів!
Запрошуємо вас на навчання для здобуття ОР Магістр у стінах рідного  Фізмату.

q2 52c15

q3 d7350