Студенти фізико-математичного факультету серед переможців Міжнародного конкурсу

Протягом листопада-грудня 2022 року за ініціативи Лабораторії використання інформаційних технологій в освіті при кафедрі інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка було проведено Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» – 2022.
Конкурс є щорічним і проводиться серед молоді, яка цікавиться комп'ютерною графікою, анімацією, вебдизайном та візуальним програмуванням. Учасників поділено на три вікові групи: школярі 14-17 років, студенти закладів професійно-технічної освіти та студенти закладів вищої освіти.

На Конкурс цього року було надіслано понад 600 робіт від 576 учасників. Заразом близько 200 учасників отримали відзнаки. Для третьої категорії "студенти ЗВО" перемогу здобули 103 учасники.

Студенти фізико-математичного факультету також взяли участь у конкурсі. За результатами оцінювання конкурсних робіт міжнародним журі 38 наших студентів отримали дипломи переможців.

Вітаємо студентів та їх керівників з успіхом та бажаємо більше перемог в інших творчих конкурсах!
З результатами можна ознайомитися на сторінці https://vito.sspu.edu.ua/credico-peremozhtsi-2022/

na novinu ff3d3