Новини

VI СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ "РОЗФАРБУЙ ЖИТТЯ"

VI СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ "РОЗФАРБУЙ ЖИТТЯ"

VI СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ "РОЗФАРБУЙ ЖИТТЯ"

Шановний директоре!
Шановна адміністрація!
Шановні вчителі!
Шановні колеги!

Фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка спільно з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошують ваших учнів прийняти участь у традиційному щорічному конкурсі з комп'ютерної графіки.

У вас є чудова нагода продемонструвати високий рівень знань та умінь ваших учнів у галузі ІТ і комп'ютерної графіки та одержати офіційне цьому підтвердження.

Запрошуємо ваших вихованців до участі у Сумському обласному конкурсі з комп'ютерної графіки "Розфарбуй життя". Кращі роботи будуть представлені на інтернет-сторінках різних освітніх установ Сумщини, вчителі, які підготували переможців, одержать подяки, а адміністрація школи отримає офіційний сертифікат про якісну підготовку учнів у галузі ІТ за версією фізико-математичного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Більш детальна інформація тут - https://bitly.su/8o361B

З повагою,
оргкомітет конкурсу комп'ютерної графіки

E-mail: [email protected]sumy.ua
Web: https://vito.sspu.sumy.ua/

День Кафедри фізики та МНФ

7 лютого 2020 року Наукова бібліотека СумДПУ проводить День кафедри фізики та МНФ "Інноваційні освітні технології викладання фізики в системі природничо-наукової педагогічної освіти"

Для Вас підготовлені тематичні виставки, огляд літератури, презентація електронних інформаційних ресурсів та сервісів наукової бібліотеки, бесіди, консультації.

Запрошуємо до ауд. № 169 (І поверх корпусу фіз-мату)

Вручення дипломів магістрам

16.01.2020 року на фізико-математичному факультету відбулось святкове вручення дипломів випускникам - магістрам 2-го року навчання.

Детальніше -->