Дотримання академічної доброчесності при написанні кваліфікаційної роботи

06 жовтня 2022 року на Фізико-математичному факультеті заступником декана Хворостіною Юрієм В’ячеславовичем була проведена зустріч зі магістрантами факультету першого року навчання на тему «Дотримання академічної доброчесності при написанні кваліфікаційної роботи».

У ході зустрічі Юрій В’ячеславович розповів про академічну доброчесність у Законі України про Вищу освіту, ознайомив слухачів із основними положеннями Кодексу академічної доброчесності, з основними напрямками роботи Комісії з питань етика та академічної доброчесності, з Положенням про систему забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності, з Декларація про академічну доброчесність здобувача вищої освіти та з Положенням про кваліфікаційну роботу здобувача вищої освіти СумДПУ імені А.С.Макаренка.

002 42c8b

001 1e568