Ознайомлення з нормативно-правовою базою з питань академічної доброчесності студентів фізико-математичного факультету

03 жовтня 2022 року на Фізико-математичному факультеті у рамках декади академічної доброчесності у СумДПУ імені А.С. Макаренка заступником декана Хворостіною Юрієм В’ячеславовичем була проведена зустріч зі студентами факультету на тему «Ознайомлення з нормативно-правовою базою з питань академічної доброчесності». У ході зустрічі Юрій В’ячеславович розповів про академічну доброчесність у Законі України про Вищу освіту, ознайомив слухачів із основними положеннями Кодексу академічної доброчесності СумДПУ імені А.С.Макаренка, з основними напрямками роботи Комісії з питань етика та академічної доброчесності, з Положення про систему забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності та з Декларація про академічну доброчесність здобувача вищої освіти.

001 c7f88

002 4efe4