Взаємовідвідування – шлях до підвищення кваліфікації викладачів

Взаємовідвідування – це шлях до підвищення кваліфікації викладачів. Адже той, хто проводить відкрите заняття, намагається продемонструвати свій власний арсенал підходів до навчання і показати  рівень педагогічної майстерності. А, той, хто відвідує заняття, може збагатитися новими, цікавими прийомами, які будуть корисні йому у роботі. Крім цього, під час обговорення заняття, виникають оригінальні та корисні ідеї щодо удосконалення освітнього процесу. Особливо, це актуально в умовах дистанційного навчання.  Сьогодні, 21 вересня,  на кафедрі математики, фізики та методик їх  навчання відбулося перше планове  відкрите заняття у 2022/23 навчальному році.  Відкриту лекцію “Методика вивчення теми "Електромагнітна індукція" в шкільному курсі фізики” провів  у 541 групі  кандидат педагогічних наук, доцент Михайло Вікторович Каленик. Лектор добре володіє фактичним матеріалом та має власний багаторічний досвід як  учителя фізики. Завдяки цього, заняття мало логічну структуру і було насичене актуальними життєвими прикладами. Атмосфера на занятті  була робочою і психологічно комфортною. Активна взаємодія між  викладачем і студентами протягом усього заняття  сприяла  активізації їх  пізнавальної діяльності. Михайло Вікторович має власний педагогічний стиль читання лекцій, який  характеризується  точністю висловлень,  системністю, доступністю. Мета лекції була повністю досягнута завдяки запропонованій структурі заняття, правильному вибору форм і методів його проведення.

izobrazhenie viber 2022 09 21 09 23 03 39e3d

Дякую, колего, гарна робота!

Доцент кафедри математики, фізики та методик їх навчання А. І. Салтикова