ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД

Викладачі кафедри математики, фізики та методик їх викладання Каленик М.В, Чашечникова О.С., Одінцова О.О., Хворостіна Ю.В. з 06.11.2021 по 12.12.2021 пройшли Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників Польща – Україна.

За результатами стажування викладачами кафедри був розроблений та успішно захищений проект «Освітній хаб інформаційно-комунікаційних технологій», який за результатами голосування більше ніж 450 представників різних закладів вищої освіти України та Польщі зайняв 1 місце і був визнаний кращим проектом. У розробці проєкту під керівництвом Каленика М.В. приймали участь 37 співробітників закладів освіти, серед яких представники 21 закладу України та представник Економічного університету у Катовіцах, Польща.

Слід зазначити, що серед усіх представлених проектів перші два місця посіли проекти під керівництвом викладачів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, а саме: «Інноваційний LINGUA HUB у ЗВО» (викладачі факультету іноземної та слов’янської філології) та «Освітній хаб інформаційно-комунікаційних технологій» (викладачі фізико-математичного факультету).

Screenshot 2 c15b3

Kalenyk Mykhailo 84aaf

Chashechnikova Olga 4f1f3

Odintsova Oksana 884e1

Khvorostina Yuri e352b