Участь у міжнародному освітньому проєкті

 Доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування Віталій Омельяненко за результатами конкурсного відбору серед понад 150 аплікантів увійшов до числа тих, хто отримав грант на участь у міжнародному освітньому проєкті «Школа соціально-орієнтованої ринкової економіки», що реалізується Платформою розвитку демократії за підтримки Фонду Конрада Аденауера та проводиться у формі циклу вебінарів-семінарів за участю провідних німецьких експертів.
Спікерами Школи є Вольфганг Тішнер, завідувач відділу публікацій Фонду Конрада Аденауера, експерт в сфері соціально-орієнтованої ринкової економіки, автор ряду публікацій на тему історії регуляторної політики, та Мартін Шебеста, експерт Фонду Конрада Аденауера в сфері соціально-орієнтованої ринкової економіки, автор ряду публікацій на тему економіки та регуляторної політики.
Актуальність проведення Школи полягає в тому, що німецька модель соціально-орієнтованої ринкової економіки (Soziale Marktwirtschaft) є взірцевою моделлю для багатьох країн світу. Її поважають та намагаються копіювати в інших європейських країнах через її ефективність та перевіреність часом.

1 gr b5f01


Надрукувати